Slávnostná akadémia

Dňa 27.mája 2012 sa v Kultúrnom dome v Lovinobani uskutočnila slávnostná akadémia spojená s Dňom matiek.  V úvode sa prítomným prihovoril  starosta obce Lovinobaňa, Ing. Marian Lenhard, ktorý v príhovore ocenil význam rodiny, vplyv matky na výchovu, ako aj výsledky školy a prácu učiteľov počas školského roka.

Po príhovore nasledoval program, ktorý si pripravili žiaci I. a II. stupňa ZŠ pod vedením svojich pani učiteliek a príhovor  pani riaditeľky: RNDr. Kataríny Golianovej, ktorá  vyhodnotila  najúspešnejších žiakov, ktorí reprezentovali školu na rôznych olympiádach a súťažiach literárneho, výtvarného, hudobného či športového zamerania.

Ocenení žiaci :

Zuzana Šoltésová   Janka Kováčiková
Marek Čipčala    Rebecca Mochťáková
Terézia Mičianiková   Stanislava Malčeková
Diana Botová Kristína Vrbiniaková
Petra Babiaková Marián Oravec
Michaela Popovičová Monika Jamnická
Vanda Peťková   Martina Fekiačová
Martin Sojčiak   Marcela Borovičková
Zuzana Albertiová Peter Franík
Andrea Kováčová   Marek Majkút

Každý šk. rok riaditeľka školy udeľuje cenu riaditeľky školy za výborný prospech a všestrannú reprezentáciu školy. Tento šk. rok získal túto cenu žiak VI. A triedy:  Martin Halaj.

Naše poďakovanie patrí p.Šoltésovi za poskytnutie fotografií.